Jasełka 2019 w naszej szkole

Niezwykły wigilijny wieczór przeżyli uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły we wtorek 17.12.2019r.

Aktorzy teatru „OTTO” oraz zaprzyjaźnieni z nimi artyści z kilku klas przedstawili  sztukę pt.”Mesjasz:” w reżyserii Renaty Łęczyńskiej. Oprócz uczniów wystąpiły w niej także, jako tańczące anioły panie nauczycielki i asystentki- studentki.                                                                                                                                                                                                Po wzruszającym spektaklu przeplatanym kolędami udaliśmy się na Wigilijkę szkolną. Tam, podziwialiśmy jeszcze kolędę pokazywaną w języku Makatona, po czym złożyliśmy sobie najlepsze życzenia i dzieliliśmy się opłatkiem. Atmosferę tego wieczoru przedstawiają zdjęcia, które mówią więcej niż 1000 słów.

To była wspaniała Wigilia. Dziękujemy wszystkim organizatorom!

Tutaj można obejrzeć sztukę „Mesjasz” -https://www.youtube.com/watch?v=zY0y9lZH_Ck

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Accessibility