Zaproszenie

Zaproszenie od parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Lublinie
 

W najbliższy czwartek, 1 września z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, o godzinie 8:00 będzie Msza święta o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Mikołaja dla nauczycieli, wychowawców, dzieci i pracowników wszystkich szkół funkcjonujących na terenie naszej parafii.

Zapraszamy serdecznie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców  na spotkania z wychowawcami 1 września  wg następującego harmonogramu

Klasy I – 10.00- sala gimnastyczna

  1. Mikołaj Gieroba
  2. Amelia Kania
  3. Adam Kopeć
  4. Jakub Łukowiec
  5. Zuzanna Marzec
  6. Hanna Rzeźnik

Wychowawczyni Beata Dziduch

  1. Karolina Karielova
  2. Dominik Pszczoła
  3. Filip Widyński

Wychowawczyni Ewa Podstawka

 

Klasy II  godzina 9.00

Klasa II a- Wychowawczyni Bożena Kazanowska – sala nr 4

Klasa II b-  Wychowawczyni  Kinga Kozdrój – sala nr 1

Klasa II ZE- Wychowawczyni  Agnieszka Grzeszczuk- sala nr 96

  1. Karol Woźniak
  2. Kacper Pidek
  3. Olha Liushenko

 

Klasy III  godzina 9.30

Klasa III a – Wychowawczyni Ewa Prusak- sala nr 5

Klasa III b-  Wychowawczyni  Stańczuk Mariola –  sala nr 2                

Klasa ZE III A   Wychowawczyni Paulina Iwańska- sala nr 63

Klasa ZE III B   Wychowawczyni Katarzyna Banach, sala nr 79 

 

Klasy IV- godzina 10.00

Klasa IV a Wychowawczyni Agata Nicińska – Cichowlas- sala nr 26

Klasa ZE IV Wychowawczyni Beata Furmańczuk,  sala nr 9

 

Klasy V  godzina 11.00

Klasa V  A  Wychowawczyni Malwina Chmielewska –   sala nr 24

Klasa V B Wychowawca  Robert Prażmo – sala nr  23

 

Klasy VI  godzina 11.00

Klasa VI A   Wychowawczyni Aleksandra Sprawka        sala nr  29 

ZET VI    Wychowawczyni Beata Kowalczyk        sala nr 82

 

Klasy VII  godzina 10.30

Klasa VII A- Wychowawczyni  Magdalena  Wawszczak    –   sala nr 7

Klasa VII BWychowawczyni  Monika  Kościuk – sala nr  31

Klasa VII C – Wychowawczyni Urszula  Dajek-  sala nr   25

ZET  VII – Wychowawczyni Dorota Wronka  –   sala nr 11 

Klasa ZE VIII B- Wychowawczyni Agata Kułaga-  sala nr 85

 

Budynek szkoły przy ul. Wyścigowej

Klasa    VIII , godzina 9.30 – Wychowawczyni  Renata Kurowska

 

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

         Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 odbędzie się 24 czerwca o godzinie 11.00 na placu głównym przed budynkiem szkoły. Zapraszamy!

Laboratoria przyszłości

Laboratoria przyszłości strona-skonwertowany

Program „Za życiem”

 

Życzenia świąteczne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja życzy

                                                                      Dyrekcja Ośrodka

Sprawozdanie merytoryczne

Sprawozdanie merytoryczne z działalności Lubelskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci
Niepełnosprawnych „Zdobywcy Marzeń” za rok 2021

Kontynuuj czytanie

Sprawozdanie z działalności

Sprawozdanie z działalności Lubelskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych
„Zdobywcy Marzeń” za rok 2021

Kontynuuj czytanie

Druki dla Rodziców

Poniżej zamieszczamy dla Rodziców/Opiekunów prawnych druki o skierowanie dziecka
do naszego Ośrodka

Podanie o skierowanie – starostwo

Podanie o skierowanie UM

 

Informacja

Informujemy, że od 1 marca 2022 roku planowana jest zmiana dziennej stawki żywieniowej
na 14,00 zł.

Śniadanie – 4,75 zł.

Obiad – 5,50 zł.

Kolacja – 3,75 zł.

Accessibility