W tym roku,  już po raz 28., odbyło się wielkie sprzątanie naszej  Planety, tym razem pod hasłem: ,,Myślę, więc nie śmiecę’’.

Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami jak zawsze chętnie przystąpili do akcji.

Wspólnie  posprzątaliśmy ,,Nasz Kawałek Polski’’ i przy okazji przypomnieliśmy sobie o zasadach segregacji odpadów. Jesteśmy  dumni ze wspólnego zaangażowania się w tak szczytny cel oraz licznej obecności uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji jaką dzięki Wam udało nam się przygotować.

Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy i zachęcamy do  jeszcze liczniejszego udziału w nim  w kolejnych latach. Razem łatwiej jest dbać o środowisko naturalne i pozostawienie czystego ,,Naszego Kawałka Polski’’ dla przyszłych pokoleń.

Koordynatorzy szkolnej 28 akcji Sprzątanie Świata Polska 2021:

Urszula Rzekęć-Kołacz & Iwona Kraśnicka &Elżbieta Czermierska

autor tekstu: Iwona Kraśnicka

Komentarze są zamknięte