sosw_foto_1.jpg

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Inauguracja nowego roku szkolnego to czas, w którym z nadzieją i optymizmem myślimy o tym, co przed nami. Rozpoczynamy 10-miesięczny okres pracy i aktywnego działania.
Dnia 4 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły, wypoczęci po wakacjach, pełni energii, z mnóstwem pomysłów i obietnic, rozpoczęli kolejny rok szkolny – czas nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Był to wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów – pierwsze spotkanie ze szkołą, klasą oraz wychowawcą.
Na wstępie uroczystości Pani Dyrektor Iwona Majewska serdecznie powitała wszystkich uczniów Ośrodka, Grono Pedagogiczne oraz Rodziców. Omówiła zmiany zachodzące w systemie oświaty, rodzaje szkół wchodzące w skład naszego Ośrodka oraz nowy zawód nauczany w szkole policealnej. Pani Dyrektor przedstawiła także kadrę kierowniczą szkoły, pedagoga, psychologa, doradcę zawodowego. Natomiast Pani Wicedyrektor Barbara Białkowska uczniom klas pierwszych i ich Rodzicom przedstawiła wychowawców klas. Wychowawcami zostali w klasie:
 • 1 al pani mgr Joanna Mitura
 • 1 it pani mgr Monika Borucka
 • 1 kt pani mgr Ewa Woźniak
 • 1 ez pani mgr Zofia Radej
 • 1 kz  pani mgr Beata Paradowska-Hordejuk
Opiekunami oddziałów szkoły policealnej zostali:
 • pani mgr Daria Polonis- Traczyńska – 1kp
 • pani mgr Małgorzata Łukawska – 1 ap
 • pan mgr Jacek Kudelski – 1bp
Następnie pani Aneta Frączek – pedagog szkolny, poinformowała uczniów i Rodziców o możliwości skorzystania z dofinansowania do zakupu podręczników szkolnych w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2017 r. „Wyprawka szkolna” oraz stypendium szkolne.
Pani Dyrektor Iwona Majewska życzyła wszystkim sukcesów i powodzenia w nowym roku szkolnym.
Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z przyjemnością spotkali się w klasach z wychowawcami, koleżankami i kolegami w celu omówienia planów na nowy rok szkolny.
Niech nowy rok przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca będzie źródłem przyjemności i  satysfakcji. Szczególnie uczniom klas pierwszych życzymy, aby dobrze czuli się w naszej szkole i znaleźli w niej przyjaciół. Niech dla wszystkich będzie to udany rok, owocny w nowe doświadczenia i wiedzę.

GALERIA

 

Opracowanie red.:
Anna Sotirow
Elżbieta Czyżewska
Dokumentacja fotograficzna:
Roman Woźniak

Kontakt

 SOSW dla Dzieci i Młodzieży
 Niepełnosprawnych
 im. Prof. Zofii Sękowskiej
 20-425 Lublin, ul. Wyścigowa 31


 • Telefon: 81 532 - 19 - 44
 • Telefon: 81 532 - 80 - 57
 • FAX: 81 534 - 94 - 64
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa

mapa

Kalendarz

wrzesień 2020
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Dzisiejsza data: 23-09-2020
Imieniny : Boguslawa, Tekli .Jutro : Gerarda, Teodora . Wszystkiego najlepszego!