16 października 2023 roku rozpoczynamy etap pisania i składania projektów, który potrwa do 23 października 2023r..

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrekcję oraz pozostałych pracowników naszej szkoły do zapoznania się z Regulaminem Szkolnego Budżetu Obywatelskiego oraz harmonogramem działań. Zachęcamy wszystkich do składania własnych projektów (należy wykorzystać do tego celu formularz internetowy – link poniżej).

https://forms.office.com/e/jqdC9eeSjX

Pamiętajcie, że projekty muszą być zgodne z prawem i statutowymi zadaniami szkoły oraz nie mogą naruszać planów szkoły, a ich efekty muszą być ogólnodostępne (czyli powinna móc z nich korzystać cała społeczność szkolna).

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z koordynatorkami projektu w naszej szkole (p. Magdaleną Fatygą i p. Moniką Borucką).

Zapraszamy również na „Maraton pisania projektów”, który odbędzie się 18 października w godzinach 12.40 – 13.55 w sali 209 oraz do punktu konsultacyjnego, który będzie działał 17 i 20 października w godzinach 9.55 – 10.10 oraz 13.25 – 13.55 przy szafkach szkolnych.

O wyborze zwycięskich projektów zdecyduje społeczność naszej szkoły w tajnym głosowaniu.

Życzymy wielu pomysłów i owocnej pracy przy pisaniu projektów.

Pozdrawiamy serdecznie,
Szkolny Zespół Roboczy

Działania są realizowane w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 oraz finansowane ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, a także ze środków Gminy Lublin.