Dnia 14 grudnia 2017 roku odbył się etap regionalny V edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Konkurs jest częścią programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy pt. „Kultura bezpieczeństwa”, który realizowany jest w naszej szkole. W tym roku etap regionalny konkursu został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Do etapu regionalnego przystąpili uczniowie z 23 szkół ponadgimnazjalnych Województwa lubelskiego. Test został przygotowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie i składał się z 35 pytań testowych. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa oraz powerbankami. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe w postaci tabletów oraz słuchawek bezprzewodowych.
Naszą szkołę w tym roku reprezentowało dwóch uczniów:
Dawid Araucz z klasy 3 izw oraz Piotr Szczepaniak z klasy 2 kz.
Do konkursu uczniów przygotowywali nauczyciele: Monika Grum, Magdalena Fatyga, Michał Pawlak.

 

Metryka
Autor tekstu: Monika Grum
Opracowanie red.: Anna Sotirow, Elżbieta Czyżewska
Publikacja: Elżbieta Czyżewska