Uczniowie wszystkich klas Branżowej Szkoły Usługowej I stopnia nr 2 kształcący się w zawodzie kucharz, a także inni chętni uczniowie z naszej szkoły, 14 lutego 2020 roku wzięli udział w konkursie pt.: „Szkolny konkurs wiedzy gastronomicznej”.
Celem konkursu było sprawdzenie poziomu zdobytej wiedzy naszych uczniów z zakresu technologii gastronomicznej oraz żywienia, a także edukacja gastronomiczna młodzieży.
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów w konkursie pt.: „Szkolny Konkurs Wiedzy Gastronomicznej” odbyło się 20 lutego 2020 r.
We współzawodnictwie uczestniczyło dziewiętnastu uczniów naszej szkoły. Prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową. Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy. A było o co walczyć! Zwycięzcy konkursu bowiem wezmą udział w V Wojewódzkim Konkursie Gastronomicznym. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zostało przyznanych pięć wyróżnień, które otrzymali: Aleksandra Makowiecka z klasy 2kz, Ernest Wilk z klasy 1tz, Kacper Kempa i Łukasz Poznański z klasy 1kzp oraz Artur Malec z klasy 1kz.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu konkursu.
Konkurs zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej: pani Monika Wójcik i pan Michał Pawlak.

Metryka
Autor tekstu: Monika Wójcik
Opracowanie red.: Anna Sotirow, Elżbieta Czyżewska
Publikacja: Elżbieta Czyżewska