Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

W dniu dzisiejszym kończymy rok szkolny 2019/2020. Rok wyjątkowo trudny, przebiegający dla nas wszystkich w nowych, niecodziennych warunkach zdalnego nauczania wymuszonego pandemią COVID – 19.

Państwu Rodzicom, w imieniu swoim i wszystkich nauczycieli, składam serdeczne podziękowania, doceniając ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną naszej szkoły. Dzięki Państwa pomocy i współpracy udało nam się osiągnąć wszystkie cele i zamierzenia edukacyjne.
Państwu Nauczycielom dziękuję za zaangażowanie i wzorowe podejście do nowych obowiązków i wyzwań, jakie przyniosła nagła potrzeba pracy z uczniami w zdalnym środowisku. Państwa kreatywność i otwartość na nowe technologie umożliwiła harmonijną realizację procesu dydaktycznego prowadzonego w sposób atrakcyjny i dostępny dla naszych uczniów.

Drodzy Uczniowie!
Za Wami rok szkolny niespodziewanie inny, przez długi czas bez kolegów, koleżanek i kontaktu ze szkołą. Dziękuję Wam za sumienne podchodzenie do obowiązków szkolnych, bardzo dobrą współpracę z nauczycielami i wychowawcami oraz aktywne uczestniczenie w proponowanych zajęciach pozalekcyjnych.

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych wakacji oraz słonecznego wypoczynku!

 

Iwona Majewska
Dyrektor SOSW

 

 

„Wspomnień mała garść” – wirtualne zakończenie roku szkolnego 2019/2020

„To był piękny czas” Cz. 1

 

„Nie jesteś sam” Cz. 2

 

„Absolwenci 2019/2020” Cz. 3

 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego materiału. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Urszuli Marzędy za udostępnienie zdjęć archiwalnych naszych uczniów z czasów nauki w naszej szkole.

Program przygotowały Panie:, Elżbieta Czyżewska, Marta Budek, Magda Fatyga, Beata Paradowska-Hordejuk
Śpiew: P. Magda Fatyga z córką Moniką, P. Dorota Kret, P. Elżbieta Czyżewska, P. Malwina Adamiec oraz Miśka i Stach Hordejukowie.

W filmach wykorzystano utwory:

  1. Podkład muzyczny GreenLeaves
  2. „Nie jesteś sam” – kompozytor: Grzegorz Stróżniak (Zespół Lombard)
  3. „Co się stanie z naszą klasą” – kompozytor: Jacek Kaczmarski